Reeënsafari
zaterdag 23 mei 2026 van 19.00 u tot 22.00 u
Krakeelparking Drongengoedweg, 9910 Knesselare (Aalter)
deelname 5 € / Leden gratis
Wanneer de avond valt, ontwaakt een nieuwe wereld in het Maldegemveld. Ree en damhert komen uit het beschutte rust- plaats en trekken de open velden in. Maar ze zijn niet alleen die van de opkomende duisternis gebruik maken.
We spelen reeënsafari-BINGO en proberen alle dieren op onze kaart aan te kruisen. Maldegemveld in de avond stelt nooit teleur en met wat geluk kunnen we opnieuw uitzonderlijke waarnemingen doen.
Deze wandeling is gericht op jonge SNU!Ters van 6 tot 18 jaar. We wandelen 4 à 5 kilometer met veel pauzes om te kijken en luisteren. Ouders kunnen gratis een afzonderlijke wandeling volgen met gids.
Wat breng je mee: Schoenen die vuil mogen worden of laarzen. Kledij aangepast aan het weer. Het kan best koud zijn als de zon begint te zakken. Een verrekijker als je die hebt.
Kostprijs: Gratis voor leden, 5€ voor niet-leden (Betalen ter plaatse cash (gepast) of payconiq).
Natuurpunt Meetjeslandse Cuesta
www.natuurpunt.be/afdelingen/natuurpunt-meetjeslandse-cuesta
Venue Info
Krakeelparking, Drongengoedweg, Aalter, België
View on Map