Welkom bij de Scroll Kalender

Mensen zijn landdieren. We weten intussen meer over het oppervlak van Mars dan over onze eigen diepzee. Door dat gebrek aan kennis onderschatten we de cruciale rol van de oceaan voor de planeet en dus ook voor de mens, bijvoorbeeld in de strijd tegen de klimaatverandering.
Donderdag 7 november, 20u tot 22u.
Buurtcentrum De Rekkelinge, Desiré Delcroixstraat 1a in Deinze.
inkom €5.  Gelieve vooraf in te schrijven via deze link.

Het boek ‘De Onbekende Zee’  is geschreven vanuit de recentste wetenschappelijke inzichten en wil de lezer aan de hand van verhalen onderdompelen in de verborgen pracht en complexe werking van de oceaan. De auteurs leggen uit hoe de opwarming, verzuring, overbevissing en vervuiling van de oceaan niet alleen de kwetsbare fauna en flora bedreigen, maar ook ons. Toch is niet alles verloren: technologische revoluties bieden hoop, als we op tijd in actie komen.

Prof. dr. Jan Mees is de Algemeen Directeur van het Vlaams Instituut voor de Zee (VLIZ) in Oostende. Hij is professor in de mariene biologie aan de Universiteit Gent en publiceert over mariene ecologie, biodiversiteit en datasystemen.

Deze activiteit wordt georganiseerd door Natuurpunt Tussen Leie en Schelde, Gezinsbond Deinze centrum en MOW.

 

  • Date : 7 november 202423 juli 2026
  • Time : 20:00 - 22:00 (Europe/Brussels)

Related Events

Concerten Gastronomie
Caplette, D'Hoppe, Vloesberg, België

Kristo

Film, tentoonstellingen en boeken
Domein Menas, Blekkervijverstraat, Aalter, België

Arthur The King

Concerten Gastronomie
Caplette, D'Hoppe, Vloesberg, België

Buadee

Concerten Gastronomie
B&B Rosario, Poreel, Bever, België

Kim & Zao Van den Brempt

Cursussen en wandelingen De Scroll Kalender Junior
Kerkskendorp, Haaltert, België

Avondmarkt Kerksken

Concerten
ArtA'A, Stationsplein, Aalter, België

BachPlus o.l.v. Bart Naessens en Amaryllis Dieltiens