Welkom bij de Scroll Kalender

Trotterswandeling in Pollare

zondag 25 mei 2025 – om 14.30 uur
start aan de Parochiezaal, Pollare-Dorp 13 te 9401 Pollare.
voor een tocht van ongeveer 10,3 km en een verkorte van 6,7 km. Vergeet vooral je picknick niet en aangepast schoeisel bij regenweer.
De deelname bedraagt 1 euro bij de inschrijving ter plaatse.

Pollare is een dorp in de Belgische provincie Oost-Vlaanderen en een deelgemeente van Ninove. Het is gelegen in de Denderstreek, aan de rechteroever van de Dender met natuurgebied de Dendervallei.
In Pollare bepaalt de Dender voor een groot deel het ritme van het dorp. De vallei waar de Dender zich doorslingert is zonder meer uniek. Rondkuierend ontdek je, naast prachtige landschappen, de ene kapel na de andere. De paraboolvormige brug die gelegen is aan de “Zwarte Flesch”, een afspanning waar schippers en paarden konden bijkomen van de geleverde inspanningen, verbindt Pollare met Appelterre.
Verschillende archeologische vondsten, zoals een gepolijste prehistorische silex-steen die langs de Dender werd gevonden, Merovingische lanspunten, Romeinse dakpannen en vaatwerk, wijzen op een oude bewoning van de plaats.

meer info

Pasar Herzele

 

  • Date : 25 mei 202525 juli 2026
  • Time : 14:3006:16 (Europe/Brussels)

Related Events

Concerten Gastronomie
Caplette, D'Hoppe, Vloesberg, België

Kristo

Film, tentoonstellingen en boeken
Domein Menas, Blekkervijverstraat, Aalter, België

Arthur The King

Concerten Gastronomie
Caplette, D'Hoppe, Vloesberg, België

Buadee

Concerten Gastronomie
B&B Rosario, Poreel, Bever, België

Kim & Zao Van den Brempt

Cursussen en wandelingen De Scroll Kalender Junior
Kerkskendorp, Haaltert, België

Avondmarkt Kerksken

Concerten
ArtA'A, Stationsplein, Aalter, België

BachPlus o.l.v. Bart Naessens en Amaryllis Dieltiens