Laura Neyskens & Raphaël Vandeweyer / Inter:Action (Action Zoo Humain) / laGeste

GAZE

kijken is nooit neutraal

Hoe vormen verhalen ons en de rollen die we spelen? Moeten we ons verzetten tegen stereotypen, hoe aantrekkelijk het spel van kijken en bekeken worden ook is? Wat als de mot de verleiding van de vlam niet kan weerstaan?

GAZE toont drie vrouwen in een gigantisch terrarium. Gevangen in een wereld waarin kijken en bekeken worden de maatstaf is, onderzoeken ze welke rol hun lichaam (nog) kan, wil en mag spelen in hun zoektocht naar erkenning.

Laura Neyskens (eerder te gast in De Werf met Bollylicious) brengt een overmoedige ode aan de erfzonde en gaat in de aanval tegen de hypocrisie van de deugdzaamheid. Op een beeldende, anarchistische en poëtische manier onderzoekt ze, samen met dramaturg Raphaël Vandeweyer, hoe dominante verhalen ons lichaam vormen en welke impact dat heeft in een wereld waarin we bovenal (graag) gezien willen worden.

TIP!
Meer weten over deze voorstelling? Ontdek de podcast dans beluisterd op dewerfcultuurhuis.be/werfcast.

  • Date : 18 december 20256 oktober 2026
  • Time : 20:0004:19 (Europe/Brussels)
  • Venue :

Venue Info

Related Events

Cursussen en wandelingen De Scroll Kalender Junior
Kattestraat 27, 9500 Geraardsbergen, België

Sensorische herfstspelletjes

Cursussen en wandelingen
Hoogstraat 41, 9450 Haaltert, België

Digicafé

Film, tentoonstellingen en boeken
Steenweg van Grembergen 27, 9200 Dendermonde, België

“Rage Against the Machine”

Cursussen en wandelingen
Neigembosstraat, 9402 Ninove, België

Herfstwandeling in het Neigembos

Cursussen en wandelingen Film, tentoonstellingen en boeken
Zuidstraat 13, 9600 Ronse, België

Memoires vol leven en dood

Cursussen en wandelingen De Scroll Kalender Junior
Brokkelingenstraat 12, 9100 Sint-Niklaas, België

Putteke Winter