Welkom bij de Scroll Kalender

Bij de Duitsers
zaterdag 17 januari 2026 van 20:00 tot 22:00
Arjaantheater Zonnebloemstraat 5 Geraardsbergen
B
asistarief 20€ koop tickets

Jan Leyers maakte een lange reis door Duitsland en vond een land in diepe crisis: Made in Germany staat niet langer garant voor kwaliteit, op technologisch gebied lopen de Duitsers hopeloos achter en hun befaamde Gründlichkeit en Effizienz blijken loze begrippen. Wat is er met de Duitsers aan de hand? En waar is het misgelopen?

Op zoek naar antwoorden bezocht Jan autobeurzen, kuuroorden en bruinkoolgroeves. Hij maakte een demonstratie van het Duitse leger mee en legde zijn oor te luisteren bij radeloze boeren, ontgoochelde klimaatactivisten en florerende bunkerbouwers. Jan dook ook onder in de woelige Duitse geschiedenis en stelde vast dat de Duitsers nog altijd niet in het reine zijn met hun donkere verleden.

Duitsland is het meest invloedrijke land van Europa. Als het er goed gaat, profiteren wij daar mee van. Als het er misloopt, delen wij in de klappen. Reden genoeg om te willen weten hoe de Duitsers het tij willen keren en waar ze met hun land naartoe willen.

 



  • Date : 17 januari 202625 april 2026
  • Time : 20:0008:01 (Europe/Brussels)
  • Venue :

Venue Info

Related Events

Cursussen en wandelingen Film, tentoonstellingen en boeken
de Pastorie, Sint-Mauritsplein, Herzele, België

Tentoonstelling Korset

Film, tentoonstellingen en boeken
Pastorijstraat 3, Herzele, België

Tentoonstelling Tussen Hemel en Aarde

Film, tentoonstellingen en boeken
Hypermarkt Carrefour St-Eloois-Vijve, Gentseweg 524, Waregem, België

Antiek en Rommelmarkt Sint Eloois Vijve

Cursussen en wandelingen
Marktplein 1, 9660 Brakel, België

SAMEN WANDELEN

Film, tentoonstellingen en boeken
Lokaal Dienstencentrum (LDC) Egmont, Deinsbekestraat, Zottegem, België

FREMONT

Concerten Cursussen en wandelingen
't Uilekot, Groenlaan, Herzele, België

Avondmarkt Herzele en Dizzy Fingers