Welkom bij de Scroll Kalender

Op 25 mei kan je genieten van een rijk gevuld en gevarieerd ontbijt voor 18€, op het terras, bij slecht weer in de molen. Cava – koffie – appelsap. Pistolet met kaas – ontbijtkoek – rozijnenbrood. Gekookt ei – yoghurt met granola. Vers fruit. Van 9u tot 12u. Te reserveren via Carla of 0472898170.

Bezoekerscentrum Vlaamse Ardennen Boembekemolen
Boembeke 18 9660 Brakel

Aansluitend aan het ontbijt, van 11 tot 13u00 gaat Wim op zoek naar de buizerd. Hij neemt jullie mee met een wandeling van zowat 6 km en vertelt je meer over het habitat, gedrag, determinatie, foerageren en broeden van deze plaatselijke roofvogel.

lees ook natuurpunt.be/agenda/ontbijt
lees ook natuurpunt.be/agenda/buizerd

We willen we onze gasten vragen om mét het gebruik van één van de randparkings, van onze Zwalmvallei te genieten tijdens een wandeling héén én terug. De dichtste randparking vind je te Brakel (Michelbeke) Groenstraat/Riedeplein. Vanaf die parking wandel je 1,3 km richting noord over het Mijnwerkerspad tot aan de molen.

  • Date : 25 mei 202526 februari 2026
  • Time : 09:00 - 13:00 (Europe/Brussels)
  • Venue :

Venue Info

Related Events

Theater, dans en humor
CC De Werf, Molenstraat, Aalst, België

Johannes Wirix-Speetjens

CC De Werf, Molenstraat, Aalst, België

Johannes Wirix-Speetjens

Concerten Theater, dans en humor
CC De Werf, Molenstraat, Aalst, België

New Life Academy

Theater, dans en humor
CC De Werf, Molenstraat, Aalst, België

Pieter Verelst

Theater, dans en humor
CC De Werf, Molenstraat, Aalst, België

Dansgroep Bi’Force

Concerten
Pontstraat 7, Aalst, België

BachPlus