Welkom bij de Scroll Kalender

Wandel & Ontbijt@Boembekemolen

Op 25 mei kan je genieten van een rijk gevuld en gevarieerd ontbijt voor 18€, op het terras, bij slecht weer in de molen. Cava – koffie – appelsap. Pistolet met kaas – ontbijtkoek – rozijnenbrood. Gekookt ei – yoghurt met granola. Vers fruit. Van 9u tot 12u. Te reserveren via Carla of 0472898170.

Bezoekerscentrum Vlaamse Ardennen Boembekemolen
Boembeke 18 9660 Brakel

Aansluitend aan het ontbijt, van 11 tot 13u00 gaat Wim op zoek naar de buizerd. Hij neemt jullie mee met een wandeling van zowat 6 km en vertelt je meer over het habitat, gedrag, determinatie, foerageren en broeden van deze plaatselijke roofvogel.

lees ook natuurpunt.be/agenda/ontbijt
lees ook natuurpunt.be/agenda/buizerd

We willen we onze gasten vragen om mét het gebruik van één van de randparkings, van onze Zwalmvallei te genieten tijdens een wandeling héén én terug. De dichtste randparking vind je te Brakel (Michelbeke) Groenstraat/Riedeplein. Vanaf die parking wandel je 1,3 km richting noord over het Mijnwerkerspad tot aan de molen.

  • Date : 25/05/2025
  • Time : 09:00 - 13:00 (Europe/Brussels)
  • Venue : Boembekemolen, Boembeke 18, 9660 Brakel

Venue Info

Boembekemolen, Boembeke 18, 9660 Brakel

Related Events

Concerten
HET KOETSHUIS Abdijpark, Abdijstraat 10 Geraardsbergen

Muziek int Park

Cursussen en wandelingen
Natuurboerderij Bos t'Ename Boskant 56 9700 Oudenaarde

Cursus geologie Vlaamse Ardennen

Cursussen en wandelingen
Cursussen en wandelingen
Het Groene Lilare – Latemdreef 77, 9630 Zwalm

workshop AGRIPUNCTUUR

Concerten Cursussen en wandelingen
Kasteel-klooster Ter Loo, Kareelstraat 21 1674 Bellingen

Drogofeesten

Concerten Cursussen en wandelingen
Place de Lessines, Lessines

Le Rallye de la Petite Reine