Art deco met bezoek aan privéwoning
Visit Ronse : Op stap met de gids 2026
Zondag 20 september van 10u tot 12u en van 14u tot 16u
Station Ronse, Winston Churchillplein 6
€10 per persoon – Maximaal 15 personen – ± 2 uur – ± 2 km – Niet rolstoeltoegankelijk – Info: www.visitronse.be
Reserveren? Bel naar 055 232 816 of mail toerisme@ronse.be en vermeld de naam en datum van de wandeling, jouw gegevens (naam, adres, postcode en telefoonnummer) en voor hoeveel personen je inschrijft. Je ontvangt per mail onze gegevens na jouw inschrijvingsbevestiging.
Ter info: jouw reservering is definitief na betaling op het rekeningnummer BE95 0682 3802 1758 van Visit Ronse. Annuleringen worden niet terugbetaald.
In Ronse tref je heel wat fabuleuze art-decowoningen en tijdens deze rondleiding stelt inwoner Kurt Braeckman zijn huis ter beschikking voor een bezoek. Hij gidst de groep graag rond in zijn interieur. Voor en na dat bezoek vertelt onze gids jou over de economische bloei van de textielindustrie. Maak kennis met deze fraaie architectuur en dompel jezelf onder in dé kunststijl van het interbellum.
Venue Info
Station Ronse, Winston Churchillplein, Ronse, België
View on Map