Astrid Stockman

Wie mij ooit al heeft zien optreden, weet ongetwijfeld dat ik niets liever doe dan verhalen vertellen van achter mijn piano. Na concerten, via e-mail of via Instagram krijg ik echter ook veel verhalen van jullie te horen.

Ik vind het fantastisch om te zien hoe muziek ons allemaal beroert en kracht geeft. En daarom wil ik graag, samen met jullie, enkele verhalen live op het podium brengen. Vertel mij welk nummer een speciale betekenis voor jou heeft en waarom. En dan breng ik dat nummer voor jou, live op het podium.
Kom erbij, zet je, het spreekuur begint.

Zou je graag je verhaal live op het podium met mij brengen en jouw gekozen nummer in ontvangst willen nemen? Stuur dan jouw bijzonder lied, het verhaal dat er voor jou bij hoort en waar je komt kijken, naar spreekuur@astridstockman.com. Ik lees al jullie verhalen en selecteer er een aantal uit. Wanneer de selectie gemaakt is, neem ik persoonlijk contact op en spreken we verder af hoe het in zijn werk zal gaan.

  • Date : 15 maart 20257 november 2026
  • Time : 20:0004:01 (Europe/Brussels)
  • Venue :

Venue Info

Related Events

Cursussen en wandelingen Film, tentoonstellingen en boeken
Prullenbos Groenstraat 8 Wetteren

Warme Wintermarkt !

Film, tentoonstellingen en boeken
Tennisbaanstraat 74 Gent

Maria Blondeel – tentoonstellingen

Cursussen en wandelingen De Scroll Kalender Junior
Houtdok Gent

Sinterklaas komt naar Gent

De Scroll Kalender Junior Film, tentoonstellingen en boeken
Jeugdcentrum Jotie Hofstraat 13 Oudenaarde

SWAP SINT

Cursussen en wandelingen Film, tentoonstellingen en boeken
AAROVA 1 – Events, Industriepark De Bruwaan 1, 9700 Oudenaarde

‘Regenerating life’

Concerten Film, tentoonstellingen en boeken
TaLe Art Gallery Vlierzeledorp 12A 9520 Vlierzele 

SEBASTIAN ENRIQUES