Welkom bij de Scroll Kalender

Elien Spillebeen –  MO*-journaliste
Op 29 maart van 16-18u vertelt ze in Het Peloton, Koedreef 42, Destelbergen, hoe mensen overleven in de regio, wat de oorlog betekent voor de projecten van Mama Kivu en geeft ze inzicht in de oorzaken van het conflict.
Kom luisteren uit interesse en als steun voor mensen uit die regio.
We voorzien broodjes en drank. Daarom graag inschrijven https://www.mamakivu.be/nl/inschrijven-blik-op-congo

Al jaren steunen we in Destelbergen mensen en organisaties in het oosten van Congo: de vzw Mama Kivu, die projecten van moedige vrouwen in Noord-Kivu steunt en een jongere van  Congo Lucha, een organisatie die streeft naar democratie, getuigde enkele jaren terug in het jeugdhuis.

Toen rebellen van M23 eind januari de stad Goma innamen, was Elien Spillebeen –  MO*-journaliste, bezielster van Mama Kivu en inwoonster van Destelbergen – er een documentaire aan het draaien.

  • Date : 29 maart 202524 mei 2026
  • Time : 16:00 - 18:00 (Europe/Brussels)

Related Events

Concerten
Dender, België

NEW JAZZMADD FEST !!

Cursussen en wandelingen Film, tentoonstellingen en boeken
Markt, Geraardsbergen, België

fotografieparcours

Film, tentoonstellingen en boeken
Lokaal Dienstencentrum (LDC) Egmont, Deinsbekestraat, Zottegem, België

EMILIA PEREZ

Cursussen en wandelingen
Oordegemstraat 63, Sint-Lievens-Houtem, België

SAMEN WANDELEN

Concerten
Pasta & Blues / Filip Morre, Gentse Steenweg, Zottegem, België

Zottegem zingt de langste dag uit…

Concerten Cursussen en wandelingen
De Schorre, Boom, België

Vurig Verbonden