Welkom bij de Scroll Kalender

de Bolsterroute in Gavere

Op zaterdag 4 oktober 2025 wordt de Bolsterroute Gavere feestelijk geopend.
Deze nieuwe wandelroute van 2 km is volledig buggy- en rolstoelvriendelijk en biedt zo een toegankelijke manier om van de omgeving te genieten.
De Bolsterroute kwam tot stand dankzij een samenwerking tussen vzw De Bolster en de gemeente Gavere. De officiële opening gebeurt om 14.00 uur door de burgemeester en schepenen.
Bezoekers kunnen zich die dag vrij inschrijven tussen 14.00 en 16.00 uur aan het startpunt: Middelwijk 16, Gavere. Voor de eerste 100 deelnemers ligt er een leuke goodiebag klaar.
“Met de Bolsterroute willen we een toegankelijke wandeling aanbieden waar iedereen – met of zonder beperking – samen kan genieten van natuur en beweging. Het is voor ons belangrijk dat inclusie ook letterlijk zichtbaar en voelbaar wordt in de publieke ruimte,” zegt Niels De Visscher, teamverantwoordelijke huis Gavere van vzw De Bolster.
Iedereen is van harte welkom om mee te wandelen en samen dit nieuwe inclusieve initiatief in te huldigen.

  • Date : 4 oktober 20255 september 2026
  • Time : 14:0020:04 (Europe/Brussels)

Related Events

Cursussen en wandelingen
Berchembos, Berchembos, Roosdaal, België

Paddenstoelen zoeken

Cursussen en wandelingen
Kattemkets, Roosdaal, België

Herfstwandeling Roosdaal

Concerten
Hopmarkt 13, Aalst, België

DIRTY DENDER FEST II

Concerten Cursussen en wandelingen
GC De Kluize | Cultuurloket, Sportstraat, Oosterzele, België

Sinéad

De Scroll Kalender Junior Film, tentoonstellingen en boeken
GC De Kluize | Cultuurloket, Sportstraat, Oosterzele, België

De familie Muis

Film, tentoonstellingen en boeken
GC De Kluize | Cultuurloket, Sportstraat, Oosterzele, België

The Grand Budapest Hotel