Welkom bij de Scroll Kalender

De erfenis van de textielbaronnen

Op stap met de gids 2025
zondag 12 oktober van 14u tot 16u
Station Ronse, Winston Churchillplein 6
€5 per persoon
Rolstoeltoegankelijk
Info: www.visitronse.be

Reserveren? Bel naar 055 232 816, kom langs in het belevingscentrum Hoge Mote (De Biesestraat 2) of mail toerisme@ronse.be en vermeld de naam en datum van de wandeling, jouw gegevens (naam, adres, postcode en telefoonnummer) en voor hoeveel personen je inschrijft. Je ontvangt per mail onze gegevens na jouw inschrijvingsbevestiging.
Ter info: jouw reservering is definitief na betaling op het rekeningnummer BE95 0682 3802 1758 van Visit Ronse. Annuleringen worden niet terugbetaald.

Deze rondleiding is het eindwerk van onze gids Mieke, maar fixeert zich niet op de standaard textielgebouwen zoals een fabriek of het textielmuseum Must. Wel wordt gekozen voor andere interessante plekken zoals ons unieke station, de ‘nieuwe’ Sint-Martinuskerk, een historische koer en een tot woning omgebouwde fabriek. Ontdek textiel op een andere manier en ga op stap met Mieke.

  • Date : 12/10/2025
  • Time : 14:00 - 16:00 (Europe/Brussels)
  • Venue : Station Ronse, Winston Churchillplein 6 Ronse

Venue Info

Station Ronse, Winston Churchillplein 6 Ronse

Related Events

Concerten
Bevegemse Vijvers te Zottegem.

Customs en Janez Detd.

Film, tentoonstellingen en boeken
CC Zoetegem Hospitaalstraat 18, 9620 Zottegem.

Soft Leaves

Cursussen en wandelingen
CC Zoetegem Hospitaalstraat 18, 9620 Zottegem.

Danny De Looze

Cursussen en wandelingen De Scroll Kalender Junior
CC Zoetegem Hospitaalstraat 18, 9620 Zottegem.

Schatten van Vlieg

Concerten
Zottegem

Willy Sommers

Penitentenlaan Velzeke

Cultuurkaravaan 2025: Velzeke