Welkom bij de Scroll Kalender

muziek, verhalen en foto’s uit Oekraïne en Oost-Europa

Thomas Radio Barbã Baert 
dinsdag 7 april – 19:30
De Plezanten Hof Prins Leopoldstraat 85, 9700 Oudenaarde

Thomas is het boegbeeld en oprichter van Radio Barbã. Met zijn rugzak trok hij vaak door Moldavië, Polen, Roemenië en vooral door Oekraïne, ook al voordat Rusland het land binnenviel. Hij werd verliefd op de Oost-Europese cultuur, de sfeer die er heerst en niet in het minst op de muziek.
   
Afgelopen weekend trad hij op in Odessa, zijn geliefde plek in Oekraïne, en volgende week staat hij in Tsjechië en Slowakije op de planken.

Op 7 april komt hij vertellen over Oost-Europa in het algemeen, Oekraïne in het bijzonder, over de vrienden die hij er maakte en de moed die ze hebben. Zodat wij de mensen in Oekraïne niet vergeten. Zijn verhalen vult hij aan met foto’s. En natuurlijk brengt hij zijn gitaar mee. Want live muziek hoort erbij.

Vrije bijdrage

Venue Info

Plezanten Hof, Prins Leopoldstraat, Oudenaarde, België

View on Map
  • Date : 7 april 2026
  • Time : 19:30 - 22:00 (Europe/Brussels)
  • Venue : Plezanten Hof, Prins Leopoldstraat, Oudenaarde, België

Related Events

Concerten Cursussen en wandelingen
André Schotteplein, Zottegem, België

Cultuurkaravaan

Concerten
Egmont, Zottegem, België

Parkconcerten Zottegem 2026

Concerten
Markt (Zottegem), Zottegem, België

Aaron Blommaert

Concerten
C.C. De Mastbloem, Waregemsesteenweg, Kruisem, België

Gunter Neefs & Band

Cursussen en wandelingen Film, tentoonstellingen en boeken
Roggestraat 47, Wingene, België

Acrylic Art Lisa-Marie