REFUGEE WALK
Zo 4 oktober 12u30 BRUSSEL
Wandel je ook mee voor het goede doel?
Op zondag 4 oktober 2026 wandelen duizenden mensen samen in Brussel uit solidariteit met mensen op de vlucht. Ook wij sluiten ons aan. Want mensenrechten zijn universeel. Ze gelden voor iedereen en vormen daarnaast ook de kern van waar wij als vrijzinnig humanisten voor staan. Daarom doen we mee aan de Refugee Walk in Brussel. We doen dat uit solidariteit met al wie moet vluchten om vrij te kunnen denken, geloven of leven.
We sluiten aan bij het team van deMens.nu, de ‘Happy Humanists‘. Samen met collega’s, vrijwilligers, lidorganisaties, familie en vrienden stappen we voor solidariteit en
De Refugee Walk is het jaarlijks wandelevenement waarmee Vluchtelingenwerk Vlaanderen vzw geld inzamelt en is een combinatie van:
- Beweging en ontmoeting
- Sportieve uitdaging: we stappen 20 km
- Steun voor mensen op de vlucht en de werking van Vluchtelingenwerk Vlaanderen
https://www.refugeewalk.be/projects/participate
OF https://demens.nu/evenement/refugee-walk-we-stappen-mee-in-brussel/
Venue Info
Brussel, België
View on Map