Welkom bij de Scroll Kalender

Rudi Vranckx

Oorlogen en problemen van onze tijd
maandag 18 november 2024 van 20:00 tot 21:30
EMotia  Oudenaardsesteenweg 456, 9420  Erpe-Mere
Basistarief 7 € Tickets

In deze lezing brengt Rudi Vranckx verslag uit en geeft duiding bij grote wereldconflicten. Als actief oorlogsreporter zorgt Vranckx steeds voor een heldere blik op actualiteit.

Leidt het conflict in Oekraïne tot de Derde Wereldoorlog? Sinds de Russische invasie in februari 2022 trok VRT NWS-journalist Rudi Vranckx al meermaals naar Oekraïne om er de oorlog te verslaan.

De gesprekken met burgers, soldaten en politici brachten hem tot nieuwe vragen die hij besloot te bundelen in een boek. In zijn boek “In Oekraïne – dreigt de Derde Wereldoorlog?” (december 2022) gaat Vranckx op zoek naar antwoorden.

Rudi Vranckx is een Belgisch oorlogsjournalist die werkt voor VRT Nieuws. Al ruim een kwarteeuw volgt hij voor de VRT oorlogen en conflicten en maakte hij documentaires voor Canvas. Hij schreef verschillende boeken, waaronder ‘Oorlog om de geesten’, ‘Kleine Helden’, ‘Mijn Kleine Oorlog’, ‘Een zomer als geen andere’ en ‘In Oekraïne – dreigt de Derde Wereldoorlog’.

 

  • Date : 18/11/2024
  • Time : 20:00 - 21:30 (Europe/Brussels)
  • Venue : Cultuurhuis EMotia Oudenaardsesteenweg 456, Erpe-Mere

Venue Info

Cultuurhuis EMotia Oudenaardsesteenweg 456, Erpe-Mere

Related Events

De Scroll Kalender Junior Film, tentoonstellingen en boeken
De Wattenfabriek Solleveld 35, 9550 Herzele

Sprookjes enzo

Concerten Theater, dans en humor
De Steenoven  Kerkkouter 40  9550  Herzele

Casco Phil & Muziektheater Transparant

Concerten
De Steenoven  Kerkkouter 40  9550  Herzele

ROOM13 Orchestra

Theater, dans en humor
De Steenoven  Kerkkouter 40  9550  Herzele

Anna De Graeve, Kes Bakker & Toon Acke

Theater, dans en humor
De Steenoven  Kerkkouter 40  9550  Herzele

An Miller, Dimitri Leue, Koen Vanmechelen

Cursussen en wandelingen Film, tentoonstellingen en boeken
Jeugdcentrum De Jotie, Hofstraat 14 in Oudenaarde

‘Feeding tomorrow’