SNOEIEN VAN KLEINFRUIT EN LAAGSTAM

VOORDRACHT door Guy De Kinder

Op donderdag 15 januari komt Guy De Kinder een voordracht geven over het snoeien van pitfruit (appels en peren) en klein fruit.

De belangrijkste soorten van houtige kleinfruit zijn trosbessen (rode, witte en zwarte), kruisbessen, frambozen, taybessen, bramen en blauwe bessen. Deze soorten zijn mits enige kennis gemakkelijk te snoeien. De meeste soorten kan je in de maand maart snoeien, maar direct na de oogst snoeien is ook mogelijk.
De belangrijkste soorten van pitfruitbomen zijn appel en peer. Wintersnoei van laagstam appel- en perenbomen kan je doen in januari of februari.
Bij de snoei van laagstam draait het om het jaarlijks verwijderen van overtollige en oude takken, zodat de boom een open en luchtige kroon behoudt.

De voordracht gaat door in zaal ‘de Reep’ om 20u tot 22u.
Zaal De Reep Felicien Cauwelstraat 9, 9500 Nederboelare

Voor Raak-leden is de voordracht gratis. Niet-leden betalen €3.

 

  • Date : 15 januari 20261 oktober 2026
  • Time : 20:0006:32 (Europe/Brussels)
  • Venue :

Venue Info

Related Events

Film, tentoonstellingen en boeken
Zonnebloemstraat 9, 9500 Geraardsbergen, België

“À Bout de souffle”

Theater, dans en humor
Korte Lindenstraat 1, 9300 Aalst, België

Theater Barbara

Concerten
Hopmarkt 13, 9300 Aalst, België

INDIE ROCK NIGHT

Concerten
Leopoldlaan 12b, 9200 Dendermonde, België

SUNDAY HARDCORE

Concerten
Leopoldlaan 12b, 9200 Dendermonde, België

Liar

Theater, dans en humor
Korte Lindenstraat 1, 9300 Aalst, België

Poupehan