Welkom bij de Scroll Kalender

The Bony King of Nowhere

Everybody Knows
Vrijdag 17 oktober 2025 – 20:00 uur
CC Zoetegem Hospitaalstraat 18, 9620 Zottegem.
Basistarief: € 18 koop tickets

The Bony King of Nowhere is het pseudoniem van singer-songwriter Bram Vanparys. Hij staat bekend om zijn betoverende mix van indie folk en melancholische, introspectieve muziek. Sinds zijn debuut in 2009 met ‘Alas My Love’ heeft hij een indrukwekkend oeuvre opgebouwd. Zo won hij ook een Music Industry Award voor ‘beste auteur-componist’ naar aanleiding van zijn alom geprezen album ‘Silent Days’ (2018).

In 2024 kwam de langverwachte opvolger ‘Everybody Knows’. Neil Young en Bob Dylan hebben Bram altijd al gezelschap gehouden, maar op zijn nieuwste plaat komt de inspiratie ook van ondermeer PJ Harvey, Blur, Nick Cave en zelfs Led Zeppelin. Maar bovenal blijft het onversneden Bony King!

thebonykingofnowheremusic.com

Bezetting
Bram Vanparys, Gertjan Van Hellemont (zang, gitaar), Jasper Hautekiet (bas, zang), Thijs Troch (toetsen, zang), Simon Segers (drums)


 

  • Date : 17/10/2025
  • Time : 20:00 (Europe/Brussels)
  • Venue : CC Zoetegem Hospitaalstraat 18, 9620 Zottegem.

Venue Info

CC Zoetegem Hospitaalstraat 18, 9620 Zottegem.

Related Events

Cursussen en wandelingen Gastronomie
Boembekemolen, Boembeke 18, 9660 Brakel

Ons laatste Wandel & Ontbijt@Boembekemolen

Cursussen en wandelingen
De Bron, Marie Popelinstraat 4 te Zottegem

De Natuur in jouw testament: goed idee!

Cursussen en wandelingen
Het Groene Lilare – Latemdreef 77, 9630 Zwalm

Dag van de Trage Weg

Concerten
O.-L.-Vrouwekerk van Grimminge, Grimmingeplein,  9506 Geraardsbergen en de kerk van Strijland, Strijlandstraat 61, 1755 Gooik

Gaudicanto

Cursussen en wandelingen Film, tentoonstellingen en boeken
HuisvandeMens Zottegem, Hoogstraat 42, Zottegem

GRIET FRERE