Welkom bij de Scroll Kalender

THE MAN IN BLACK

The Belgian Johnny Cash Tribute
vrijdag 23 mei 2025 – 20:00 uur
CC Zoetegem Hospitaalstraat 18, 9620 Zottegem.
Basistarief: € 26 koop tickets

The Man in Black brengt een overzicht van de carrière van de grootste countryzanger ooit in iets meer dan 25 liedjes, inclusief zo’n 8 duetten Johnny Cash/June Carter. Trouw aan de roots van de country, maar met de energie en kracht van rock’n roll. Johnny Cash voor de 21ste eeuw.

De diepe, doorleefde stem van zanger/gitarist Geert Bouckaert ligt heel dicht bij die van Cash, maar toch geeft hij elke song een eigen touch. Ook zangeres Yanina Van Steenbrugghe vult de partijen van June Carter op haar geheel eigen manier in. Krachtiger, soulvoller.

Gitarist Lajos Tauber zorgt met zijn telecaster voor het typische countrygeluid, maar verrijkt het Cash-repertoire ook met meer rockgerichte en bluesy sounds, vaak gedragen door de mondharmonica van Geert Bouckaert. Contrabassist Karel Algoed en drummer Tom Voet voegen de vibe van rockabilly toe.

Tussen de songs door deelt Geert Bouckaert met veel humor wetenswaardigheden en anekdotes uit het turbulente leven van Johnny Cash met het publiek, wat de show een absolute meerwaarde geeft.

The Man in Black is dan ook een veel gevraagde band in bars, clubs en culturele centra overal in Vlaanderen, Brussel, Wallonië, Zuid-Nederland en Noord-Frankrijk en slaagt erin om een opvallend breed publiek te bereiken. Op elk optreden zingen zowel twintigers als zestig-plussers alle teksten luidkeels mee. Zorg dat je er bij bent!

 

  • Date : 23/05/2025
  • Time : 20:00 (Europe/Brussels)
  • Venue : CC Zoetegem Hospitaalstraat 18, 9620 Zottegem.

Venue Info

CC Zoetegem Hospitaalstraat 18, 9620 Zottegem.

Related Events

Film, tentoonstellingen en boeken
Diskus Aalst Diepestraat 46 9300 Aalst

DISKUSSIE

De Scroll Kalender Junior Theater, dans en humor
CC Zoetegem Hospitaalstraat 18, 9620 Zottegem.

Theater Tieret

Concerten Cursussen en wandelingen
CC Zoetegem Hospitaalstraat 18, 9620 Zottegem.

Seizoenpresentatie 25-26 cc Zoetegem

Theater, dans en humor
GC het Marca, Maarkeweg 65A Maarkedal

Theaterplatform ‘t Gevolg

Film, tentoonstellingen en boeken
cc De Fabriek Fabriekstraat 19 Sint Lievens Houtem

Barbie

Film, tentoonstellingen en boeken
cc De Fabriek Fabriekstraat 19 Sint Lievens Houtem

Skunk