Welkom bij de Scroll Kalender

Tutu Puoane

Wrapped In Rhythm
Vrijdag 4 april – 20.30 u.
CC De Ververij Wolvestraat 37 Ronse
€ 20 / € 18 (-26 jaar, 60+, EDC) Ticketshop CCinfo@ccdeververij.be of 055 23 28 01

Tutu Puoane liep een kleine tien jaar rond met de poëziebundel ‘In A Ribbon Of Rhythm’ van haar Zuid-Afrikaanse landgenote Lebogang Mashile onder de arm. Diens gedichten maakten een diepe indruk op haar, en elke keer ze ze las, hoorde ze muziek.

Uiteindelijk schreef ze met haar partner in leven en muziek, pianist Ewout Pierreux, een hoop nieuwe songs bijeen gebaseerd op enkele van haar favorieten uit Mashile’s bundel. Resultaat is een gloedvol repertoire op haar eigen Afrikaanse kruispunt van singer-songwriting, jazz en soul.

Deze muziek vormt de basis voor haar nieuwe album ‘Wrapped In Rhythm’, dat is geproduceerd door de legendarische Amerikaanse muzikant/bassist/producer Larry Klein (Joni Mitchell, Tracy Chapman, Thomas Dybdahl, Herbie Hancock, …).

Live brengt ze de muziek tot leven met haar band met Pierreux (piano), Clemens van der Feen (NL, bass) en Dré Pallemaerts (drums). De open en losse structuren maken een erg vrije, geïmproviseerde en communicatieve aanpak mogelijk. Wie haar al op een podium meemaakte, weet dat dat de ideale context is voor Puoane op haar best.

 

 

  • Date : 4 april 20258 april 2026
  • Time : 20:3019:00 (Europe/Brussels)
  • Venue :

Venue Info

Related Events

Concerten
De Spot, Molenstraat, Haaltert, België

Girls on stage

Film, tentoonstellingen en boeken
Grote Markt, Ieper, België

Antiek & Rommelmarkt

Cursussen en wandelingen Film, tentoonstellingen en boeken
Musea Hunnegem, Gasthuisstraat, Geraardsbergen, België

‘De andere kant van Kant’

Cursussen en wandelingen Film, tentoonstellingen en boeken
Dorpshuis Heldergem Hoc De Fransman, Heldergemstraat, Haaltert, België

Lezing Architectuurfotografie

Cursussen en wandelingen Theater, dans en humor
De Brug, Brugzavel, Kluisbergen, België

‘Applaus voor de natuur’

Concerten Cursussen en wandelingen
Musea Hunnegem, Gasthuisstraat, Geraardsbergen, België

‘Sonetos del Amor Oscuro’