Welkom bij de Scroll Kalender

Venus In Flames

zaterdag 18 januari 2025 van 20:00 tot 22:00 uur
Sint-Fledericuskerk Vlierzele Vlierzeledorp , 9520 Vlierzele
Basistarief 18 reserveer

‘Venus In Flames’, het alter-ego van singer-songwriter Jan De Campenaere, bestaat 20 jaar en dat wordt gevierd! Met een gloednieuw album ‘Vanishing Act’ en met een ‘Best-Of tournee’ langsheen culturele centra en clubs.

Jan brengt zijn beste liedjes in een intieme setting, geruggesteund door twee klasse muzikanten, Gert Bettens (K’s Choice) en Reinout Swinnen (Rex Rebel). Verwacht je aan de schoonste liedjes uit zijn repertoire (Better Man, Cynthia’s Gone, Dance With Me, Hanging On …), bekendere en minder bekende pareltjes uit zijn hele oeuvre, dat intussen al een apart hoofdstuk is in de Belpop.

Tijdens deze tour gaat Jan terug naar de essentie, in intieme setting, geen toeters of bellen, want de liedjes spreken voor zich. Liedjes vol schoonheid en troost, met pakkende melodieën.

 

 

  • Date : 18/01/2025
  • Time : 20:00 - 22:00 (Europe/Brussels)
  • Venue : Sint-Fledericuskerk Vlierzele Vlierzeledorp , 9520 Vlierzele

Related Events

Cursussen en wandelingen Gastronomie
Boembekemolen, Boembeke 18, 9660 Brakel

Ons laatste Wandel & Ontbijt@Boembekemolen

Cursussen en wandelingen
De Bron, Marie Popelinstraat 4 te Zottegem

De Natuur in jouw testament: goed idee!

Cursussen en wandelingen
Het Groene Lilare – Latemdreef 77, 9630 Zwalm

Dag van de Trage Weg

Concerten
O.-L.-Vrouwekerk van Grimminge, Grimmingeplein,  9506 Geraardsbergen en de kerk van Strijland, Strijlandstraat 61, 1755 Gooik

Gaudicanto

Cursussen en wandelingen Film, tentoonstellingen en boeken
HuisvandeMens Zottegem, Hoogstraat 42, Zottegem

GRIET FRERE